O společnosti

Stavitelství STRACHOTA s.r.o

Dne 4.1.2003 byla založená firma Petr STRACHOTA ,která se během svého podnikání setkávala s vysokou spokojeností svých klientů.Ti se k nám velmi často vracejí a na základě jejích doporučení jsme byli neustále poptávání na rozsáhlejší projekty. Abychom se těchto projektů mohli účasnit bylo nezbytné společnost rozšířit

A tak právě spokojenost naších klientů nás vedla k tomu,že dne 18.3.2009 byla firma transformována na certifikovanou společnost Stavitelství STRACHOTA s.r.o.

Kvalita je pro nás vždy na prvním místě.Klíčem k vysoké kvalitě při zateplení domu jsou u nás kvalitní pracovníci a spolehliví dodavatelé.Všichni naší pracovníci jsou si vědomi toho,že při zateplení fasády jsou hodnocení za kvalitní výsledek.Odbornost pracovníků na zateplení domu a stavební práce je zaručena pravidelným proškolováním a uplatňováním zásad podle mezinárodních norem.

Cena při zateplení domu je vždy určována tak,aby odpovídala použitým materiálům a odvedené práci.Jsme schopni nabídnout přijatelné ceny,jelikož jsme spíše rodinnou firmu a tak nás nezatěžují zbytečné vysoké režijní náklady.Také dlouholetá spolupráce s výrobci materiálů a subdodavatelů nám umožňuje nabídnout skvělé ceny při zateplení domu.

Za naší firmou ručíme svým jménem.Pro Vás to znamená,že vždy víte,kdo konkrétně za firmou stojí a ským jednáte.

Poskytujeme záruční servis  až 5 let na zateplení fasády a stavební práce.

Firma je pojištěna na 10 000 000 Kč.

Petr Strachota 

Certifikace

Zašlete nám poptávku

Komplexní nabídka služeb napříč oborem stavitelství

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
dostaflex -kontejnerová přeprava baumit cemix knauf DEK Stavebniny Stavebniny MPL Stavebniny Prodoma Právní ochrana